Zahrady klasické

Základem naší práce je realizace zahrad na klíč přesně dle vašich představ a požadavků. Naše služby poskytujeme komplexně – od realizačního návrhu, přes služby profesionálních architektů až po údržbu zahrad. Do projektu zahrneme jakékoliv Vaše přání od běžných závlahových systémů po kompletní subdodávky včetně truhlářských a zámečnických prací.

Zvláštností zdejšíhoho terénu bylo nezvyklé rozdělení zahrady prudkým svahem, vysokým zhruba 4 metry. Náš úkol tedy zněl: zpřístupnit spodní část zahrady a spojit tak obě části do harmonického celku. Citlivým přemodelování terénu části zahrady pak vznikl jakýsi úvoz, který jsme, po domluvě s majiteli, osázeli na způsob "venkovského příkopu u cesty" který propůjčuje této zahradě zvláštní kouzlo a dynamiku. (Použité rostliny jsou např. šanty kočičí, lesní jahody, kontryhel, lupiny atd..)
Tento námi realizovaný a na pohled exkluzivní projekt pochází z dílny architekta Šonského. Majitelé zadávali poněkud neobvyklý požadavek na vzrostlou zahradu, která by obsahovala rostliny ponejvíce stálezelená, ale i dostatek kvetoucích. Poslední naší firmou splněné přání zákazníků je neprůhlednost do zahrady z okolních pozemků.
Realizace celé zahrady na klíč.
Jedná se o projekt o rozloze asi 800 m2, přičemž část zahrady je stálezelená. Zahrada jako celek navazuje na funkcionalistický dům a je realizována takřka ve formálním stylu. Jediný volný prvek, který zde naleznete je japonský javor. Na střeše betonové garáže v zákoutí jsme vytvořili záhon a rostlinami jsme ji osázeli rovněž vertikálně. Dominantou tohoto vertikálního záhonu je vodopád v jeho středu. Celou zahradu oživují růže v buxusech a levandulové záhony. Za povšimnutí beze sporu stojí i originální pergola ze stromů.

Realizace celé zahrady u restaurace, včetně okrasného jezírka a posezení pro hosty restaurace. Kompletně vydlážděno pískovcem. Projektoval zahradní architekt Drahoslav Šonský. 

Realizace celé zahrady včetně zavlahového systému. Složitý terén rozpartikován efektními pískovcovými zídkami od firmy Krákorka a.s.

Designová zahrada čítající cirka 15 druhů rostlin. Záhony, živý plot a trávník ve tvaru terénních vln korespondují s celým objektem, který vizuálně připomíná loď s kapitánským můstkem.
Realizace zahrady u Hotelu Olšanka.
Realizace soukromé zahrady v Horoměřicích.
Kompletní realizace soukromé zahrady v Kozojedech.
Realizace zahrady a koupacího jezírka v Kralupech nad Vltavou.
Realizace pražské soukromé zahrady na klíč.
Realizace soukromé pikovické zahrady na klíč.
Realizace soukromé zahrady v Újezdě u Průhonic.
Realizace soukromé pražské zahrady na klíč.