O NÁS

Firma Váš zahradník - František Ryvola, založená v roce 2002 Františkem Ryvolou, poskytuje služby v oblastech realizace a údržby zeleně, ať už se jedná zahrady či parky. Realizujeme rovněž koupací a okrasná jezírka, gabionové stěny, kamenné zídky, ploty, drobné zahradní stavby (sauny, pergoly, domky) a věškeré zpevněné plochy (dřevěné terasy, kamenné dlažby). Provádíme též arboristické práce a dekorujeme interiéry. 

Realizace projektů na klíč zahrnuje veškerý servis, realizačním návrhem počínaje a pravidelnou údržbou konče. Spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními profesionálními architekty. 

Firma Váš zahradník - František Ryvola funguje na tuzemském trhu již téměř 14 let, řadu zakázek však realizuje i v zahraničí. V současné době čítá firma Váš zahradník - František Ryvola cirka 10 zaměstnanců a spolupracuje s několika subdodavateli. Disponujeme vozovým parkem v podobě dvou dodávek, 6t nákladním vozem s kontejnerem a pěti osobními vozy, které pomáhají při realizaci Vašich zakázek.

Pracujeme s moderním profesionálním technologickým vybavením i standardním nářadím jako jsou pily, křovinořezy a plotostřihy. Při realizaci i údržbě zahrad využíváme speciální nářadí jako je například vertikutátor (stroj na prořezávání travního drnu), aerifikátor (stroj na propichování děr do trávníků a následné zapískování) nebo čelní mininakladač Vermeer SC 60 TX s různými nástavci (podkop, zakladač trávníků či rotavátor).